Wiele z Was zastanawia się czy zdecydować się na film z Waszego dnia. Najczęściej martwicie się, że to niepotrzebny wydatek bo efekt końcowy jest niezadowalający, żenujący a nawet nudny!!!

Wszyscy pamiętamy filmy weselne naszych rodziców lub starszego rodzeństwa, oj pamiętam film mojej siostry :O. Filmy z tamtego okresu charakteryzowało to, że najczęściej nagrywane były przez wujaszków którzy nie mieli zielonego pojęcia o montażu bądź doborze muzyki, już nie mówiąc o wiedzy filmowej i poczuciu estetyki.  Nam filmy weselne z okresu naszych rodziców kojarzą się raczej z tandetą, filmowaniem kotleta i niekończącą się opowieścią w postaci 5 godzinnego filmu :O . Obraz takiego filmu weselnego jest w Waszych głowach, więc dlaczego warto?

Na całe szczęście rynek filmów weselnych zmienił się o 180 stopni , mam nadzieję że to widzicie :). Stare video weselne zamieniło się w klipy filmowe, czyli piękne i krótkie teledyski z wybranymi najcudowniejszymi momentami z całego wydarzenia. Uf.. na szczęście filmy nie trwają już 5 godzin, a od 3 do 20 minut. Uwierzcie nam !! teraz filmy weselne to prawdziwa poezja. Wystarczy, że zajrzycie do naszej galerii z filmami, wstawiamy tam skróty z najpiękniejszymi chwilami z tego dnia <3

Taki film możecie wstawić na media społecznościowe, wysłać wszystkim gościom którzy byli razem z Wami w tym najważniejszym dniu, pokazać znajomym przy kawie. Nasze filmy to coś ponad czasowego i takiej pamiątki na pewno nie będziecie się wstydzić po latach.

Wracając do 7 powodów dlaczego warto wybrać film ślubny:

       1.Film weselny to cudowna pamiątka dla nieobecnych.

Jak sami wiecie w życiu bywa różnie, czasem tak że bliska wam osoba: babcia , dziadek , ciocia z zagranicy czy nawet mama czy siostra nie mogą dzielić z Wami tego jedynego dnia. Gdy pokażecie/wyślecie im film będą mogli poczuć się tak jakby z Wami byli. Myślimy, że osoby które nie mogły być z Wami z różnych powodów będą mega zadowolone i wdzięczne <3

       2. Smutne ale prawdziwe 🙁

Szczere emocje, łzy wzruszenia i radości. Takie emocje jakie widać na twarzach dziadków i rodziców jakie mieliśmy okazję sfilmować są niesamowitym przeżyciem,  możemy powiedzieć że nie raz sami płakaliśmy na przemowach jak małe dzieci. Warto mieć film z własnego ślubu , ponieważ dzięki niemu będziecie mogli zachować cudowne wspomnienia o ludziach którzy są dla was ważni a kiedyś odejdą. Sami wiemy, że tak piękne wspomnienia należy pielęgnować.

       3. Krótko i pięknie- czyli jak zrobić efekt WOW.

Nasze filmy są zbiorem najlepszych kadrów, najcenniejszych emocji. Nie znajdziecie w naszych pracach jedzenia schabowego bądź tanich efektów specjalnych. Spędzamy z naszymi parami cały dzień i wybieramy sceny gdzie wyglądacie najpiękniej gdzie uśmiechacie się i pokazujecie uczucia … masę pięknych uczuć.

      4. Wasi goście – mistrzowie parkietu.

Tańce to jedna z głównych rzeczy na weselu. Wasi goście potrafią zaszaleć szczególnie gdy już godzina jest odpowiednia. Warto zobaczyć jak bawili się wasi goście, podziwiać ich wyczyny na parkiecie. Bez filmu nie będziecie w stanie zobaczyć wielu wesołych sytuacji , a szkoda by było gdyby coś Was ominęło.

      5. Matrix- Czyli nie było mnie tam ale widziałam/em.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani, dlaczego warto mieć filmowców na swoim ślubie i weselu, to może przekona Was fakt, że film Cherry me da Wam szansę zobaczyć ten dzień z różnych perspektyw. Podczas Waszego wesela będzie się bardzo dużo działo,  bywa zazwyczaj tak, że nie można być we wszystkich miejscach jednocześnie. Nasz teledysk z Waszego dnia umożliwi odtworzenie wszystkich pięknych chwil z wielu perspektyw.

      6. Dawno, dawno temu … za górami i lasami.

Cherry me – tak ,to my Ania i Krzysiek <3 uwielbiamy pewną myśl, a mianowicie taką że Wy kochani kiedyś siądziecie na kanapie, pewnie już z waszymi pełnoletnimi już pociechami i powiecie: „Zobacz kochanie, tak mnie twój tata kiedyś całował” lub ” Zobacz jakie ta twoja mamuśka miała ruchy, po prostu kociak” lub tak ” Kochanie zobacz, teraz też byśmy tak zatańczyli ” . Dlatego właśnie Nasza praca jest cudownaaaaa <3

      7. Walczący z tremą- Czyli my niczym ninja.

Oboje z Krzyśkiem wiemy, że „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” . Dzień ślubu to dzień o którym marzy kobieta już jako mała dziewczynka, dlatego wiąże się również z ogromnym stresem. Pary często nie decydują się na film z racji tego, że nie chcą dokładać sobie stresu przed kamerą. Możemy wam powiedzieć, że nie ustawiamy Was przy filmowaniu, nie marudzimy ” więcej emocji” lub najgorzej ” głowa w lewo nie, nie tak jednak w prawo do góry i pod kątem, a noga na sufit” haaa ustawianiu mówimy stanowczo NIE 🙂 W dniu Waszego ślubu jesteśmy niewidoczni praktycznie niewidzialni  jak ninja. Nasze filmy kręcimy w formie reportażu, czyli nagrywamy to co się dzieje bez narzucania scenariusza. Nie bójcie się, że będziemy was tremować, cały czas słyszymy od naszych cudownych par młodych ” Wy coś kręciliście, bo was nie widzieliśmy praktycznie”. Dlatego nie martwcie się o tremę, na pewno nie będziemy zawracać Wam głowy. Dzięki temu nasze filmy są piękne i pełne prawdziwych emocji i wzruszeń.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do filmów weselnych i zmieniliśmy postrzeganie na ten temat.  Do zobaczenia 🙂