Nazywamy się Cherry me!

My czyli Ania i Krzysztof jesteśmy parą w życiu i parą w pracy. Od zawsze marzyliśmy o tym, żeby tworzyć piękne filmy. Uwielbiamy ludzi, kontakt z nimi, nie wyobrażamy sobie innej pracy.

Prywatnie lubimy wyprawy mniejsze i większe w Polsce i za granicą, smaczne jedzonko, pyszną kawę i szum morskich fal.

Wierzymy, że jeżeli nam zaufacie i dacie nam wolną rękę to stworzymy razem naprawdę piękną historię. Naszym celem jest uchwycić uczucia, emocje, szczęście, miłość i wszystko to co czyni ten dzień wyjątkowym. Chcemy zapisać piękną historię, która pozostanie w Waszych wspomnieniach na bardzo długo, która będzie zawsze świeża i ponadczasowa

Jesteśmy młodymi i kreatywnymi osobami. Uwielbiamy śluby, bo wbrew pozorom każdy jest inny. Tworzymy kreatywne filmy i uważamy, że nie ma dwóch takich samych par i nie ma dwóch takich samych wesel. W naszych filmach emocje są najważniejsze, pracujemy dyskretnie, nie ingerując w jeden z najważniejszych dni waszego życia.

Lubimy styl reporterski co oznacza , że nic nie reżyserujemy po prostu zapisujemy wasze chwile takie jakie są naprawdę. Kochamy detale, wiemy ile czasu poświęcacie im przed ślubem. Pracujemy z pełnym poświęceniem, pasją i subtelnością.
Z przyjemnością spędzimy ten dzień z Wami. Mamy nadzieje, że znaleźliście to czego szukaliście czyli nas jako Waszych filmowców  w ten wyjątkowy dzień.

Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia naszej strony i naszych realizacji.

Czekamy na wiadomość od Was!