W 100% polecam! Jeśli chodzi o całokształt – pełna klasa. Zaczynamy od spotkania przy kawce i omawiamy naszą wizję, pomysły i oczekiwania. Przy tym Krzysiek z Anią są otwarci, cierpliwi i mega kreatywni ;). Od przygotowań po końcówkę wesela pełen profesjonalizm. Krzysiek z Anią byli praktycznie niewidzialni, wtopieni w tłum, a pomimo to zrealizowali wszystkie nasze oczekiwania, i to nad wyraz . Świetny stosunek jakości do ceny. Była to najlepsza oferta jaką znaleźliśmy. Polecamy każdej parze która zastanawia się nad profesjonalnie zmontowanym i współczesnym filmie weselnym z bardzo dobrze dobraną muzyka  !!!

Żaneta i Jarek

„Kurde, to jest lepsze niż Gra o tron ! Aaaale przepiękne!!!❤ ma klimat ! Jak Wy to robicie?! Ze zwykłego miejsca robicie magiczne!? „

Joanna i Łukasz

Super !☺ bardzo nam się podoba. ? kurde niektóre ujęcia to nie wiem kiedy robiliście, piękny ? dziękujemy

Agnieszka i Tomek

Cherry Me’ captured our wedding day so beautifully and gave us the most perfect memory to look back on for years to come. Krzysiek and Ania are so great to work with and we couldn’t be happier with all that they did for us. We are forever grateful, they are talented artists with a good eye and great editing skills! Thank you so much!

Aleksandra i Casey

Polecam w 100% , świetna, profesjonalna ekipa. Swoją pracę wykonują tak, że są niezauważalni dla gości i młodych. Bardzo kreatywne podejście do filmowania, są otwarci na wszelkie propozycje i sami maja wiele ciekawych pomysłów. Uśmiechnięci, sympatyczni ludzie po których widać, że praca to ich pasja?

Aneta i Łukasz

Pełen profesjonalizm i elastyczność. Totalnie nieinwazyjni podczas pracy. Uchwycą wszystko co chcecie zobaczyć. Od razu wczuli się w klimat naszej imprezy i przenieśli go na gotowy teledysk. Jak najbardziej polecamy. ?

Beata i Paweł

Przepiękne, wyrafinowane kadry, cudowne uchwycenie emocji, cała produkcja, montaż, po końcowy film – poprostu TOP. Współpraca z Anią i Krzyśkiem to sama przyjemność i pełen profesjonalism. Są kreatywni, otwarci, i emanują pozytywną energią. Raz jeszcze dziękujemy za film który przerósł nasze oczekiwania i pozostanie bezcenną pamiątką. Gorąco polecam – nie ma lepszych ! ?

Martyna i Tomek